close
تبلیغات در اینترنت

حضور اکبر عبدی در سریال پاتخت 3

تبلیغات

حضور اکبر عبدی در سریال پاتخت 3

سریال پایتخت 3 به کارگردانی سیروس مقدم برای نوروز 93 ساخته خواهد شد. این سریال اکنون توسط خشایار الوند‌، محسن تنابنده و حسن وارسته در حال نگارش است و اکبر عبدی هم در پایتخت 3 بازی خواهد کرد.

 یکی از نویسندگان سریال «پایتخت 2» که سری جدید این سریال را هم می‌نویسد، با اشاره به حضور اکبر عبدی در سری سوم «پایتخت» توضیح داد: شب گذشته برای سریال «پایتخت 3» با اکبر عبدی قرارداد بسته شد اما فعلا در حال کار کردن روی شخصیت وی هستیم و هنوز نمی‌دانیم ایشان باید در چه قالبی باشند.

حسن وارسته درباره‌ آخرین وضعیت نگارش این مجموعه گفت: حدود سه هفته است که گروه نویسندگان، نگارش «پایتخت 3» را شروع کرده‌اند‌؛ در حال حاضر هم به طور جدی مشغول کار هستند.

او اعلام کرد: به نظر می‌رسد نگارش سری سوم «پایتخت» مثل سری دوم تا لحظه آخر تصویربرداری، زمان ببرد؛ چرا که با این اتفاق، کار طراوت و تازگی بیشتری دارد.

وارسته درخصوص بررسی فیلمنامه «پایتخت 3» توسط سیروس مقدم گفت: در حال حاضر متن این سریال در حال نگارش است اما آقای مقدم در جریان کلی قصه و داستان‌هایی که قرار است در «پایتخت(3)» اتفاق بیفتد، قرار دارد؛ ضمن اینکه بعد از به اتمام رسیدن متن‌ کلی، فیلمنامه توسط آقای مقدم مجددا خوانده می‌شود.

نویسنده سریال «پایتخت 2 و 3» با اشاره به طرح سری سوم «پایتخت» و اتفاقاتی که قرار است در آن بیفتد، اعلام کرد: در «پایتخت 3» هدف‌گذاری‌ها کاملا مشخص است و می‌دانیم قرار است چه اتفاقی در قصه بیفتد.

وی توضیح بیشتری در این خصوص نداد.

***

وارسته در پایان صحبت‌هایش با اشاره به طرح و نگارش سریال در حال تولید «قاب خاطره» برای شبکه آی‌فیلم، گلایه‌ای داشت.

وی گفت: اخیرا خبری از سریال آی فیلم کار شده بود که در ترتیب و اسامی عوامل اشتباهی شده بود که یکی از آن اشتباه‌ها این بود که در لیست عوامل آورده شده بود: بر اساس طرحی از حسن وارسته، در حالی که بنده طراح داستان بودم.

سریال «پایتخت3 » به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری برای نوروز 93 ساخته خواهد شد. این سریال اکنون توسط خشایار الوند‌، محسن تنابنده و حسن وارسته در حال نگارش است ضمن اینکه تنابنده سرپرست نویسندگان گروه است.


مطالب مشابه با این مطلبابر برچسب ها :
اکبر عبدی,اکبر عبدی در سریال پایتخت 3,عکس های اکبر عبدی,سریال پایتخت,پایتخت,پایتخت3,سریال پایتخت3,اکبر عبدی در سریالی جدید, , مجله اینترنتی , مجله اینترنتی قدیمی ها , مجله اینترنتی مراحم , مجله اینترنتی برترینها , مجله اینترنتی سیمرغ , مجله اینترنتی زیگیل , مجله اینترنتی موفق باشی , مجله اینترنتی کهلیک , مجله اینترنتی دلگرم , مجله اینترنتی داعش ,