close
تبلیغات در اینترنت

کوچه ادامسی

تبلیغات

کوچه ادامسی

کوچه آدامسی واقع در سن*لوییس ایالت واشینگتن آمریکا با دیوارهای پوشیده از آدامس، شهرت خاصی پیدا کرده *است و به مکانی توریستی تبدیل گشته. این کوچه در مرکز سن لویس قرار دارد، سن لویس دهکده ایست ساحلی که در جاده ی بین لوس آنجلس و سانفرانسیسکو قرار گرفته است. 

وقتی پا به داخل این کوچه می*گذارید، ناخوداگاه منظره دیوارهای پوشیده از آدامس شما را به سوی خود جلب می*کند. دیوارهای هر دو سوی کوچه از آدامس های بادکنکی جویده شده پوشیده شده است. دیوارهای این کوچه ۴٫۶ متر ارتفاع دارند و طول کوچه نیز ۲۱ متر هست.
 

 
بعضی* معتقدند که جنگ آدامسی در این کوچه به سال ۱۹۵۰ برمیگرده که بین دانش آموزان دو مدرسه برگزار میشد. اما در سال ۱۹۷۰ این کوچه رسما آدمسی شد! یعنی* قدمتی ۴۰ ساله داره. 
این کوچه سال هاست که به همین شکل هست، از سال ۱۹۷۰ تا کنون تغییر آنچنانی ای نداشته است به جز اینکه آدامس های بیشتری روی دیوار چسبانده شده است. البته باید در نظر گرفت که به احتمال زیاد آدامس های بسیاری نیز پس از مدتی از روی دیوارها پایین افتاده*اند. 


 
 
 
 
 
 
 
 

مطالب مشابه با این مطلبابر برچسب ها :
کوچه,ادامس,کوچه ادمسی,عکسی,عکس, , مجله اینترنتی , مجله اینترنتی قدیمی ها , مجله اینترنتی مراحم , مجله اینترنتی برترینها , مجله اینترنتی سیمرغ , مجله اینترنتی زیگیل , مجله اینترنتی موفق باشی , مجله اینترنتی کهلیک , مجله اینترنتی دلگرم , مجله اینترنتی داعش ,