close
تبلیغات در اینترنت

تصویر

تبلیغات

برف بازی نمایندگان مجلس آمریکا (عکس)


عقرب ها با این مرد کاری ندارند (عکس)


حمله خرس به انسان (عکس 16+)


ساعت عجیب وزیر اقتصاد نیجریه (عکس)


پديده عجيب زمستاني (+عکس)

جام نیوز - پديده گل هاي يخي را می‌توان در پاییز یا زمستان، اوایل صبح ،هنگامی که هوا به اندازه نیاز آنها مساعد و سرد باشد، دید. گل‌های بسیار زیبایی که در اثر افزایش شبنم روی ساقه‌های گیاهان شکل گرفته و شکوفا می‌شوند. شکوفایی این شبنم‌ها پدیده‌های زیبایی چون گل‌های یخی با طرح‌های متنوع و زیبا خلق می‌کند.

هر چقدر آب میان بافتی ساقه‌ گیاهی بیشتر باشد، تشکیل گل‌های شبنم یخی بزرگ‌تر و پر‌پیچ و خم ‌ترو زیبا‌تر است. به عبارتی دیگر، حیات این گل‌ها بسته به میزان آب موجود در ساقه گیاهان و درجه هوای سرد دارد! در چنین شرایطی، لایه خارجی ساقه گیاه تحت فشار سرما زیاد، ترک‌های میکروسکوپی نازکبرداشته و آب درون ساقه به صورت شبنم‌های ریزی به سطح ساقه می‌ریزند. این شبنم‌ها یا شیره ساقه‌ها کم‌کم زیاد شده و به صورت شقاق خطی، شروع به شکل گرفتن، می‌کنند و در نهایت در اثر سرمای بیرون به شکل‌های مختلفی و صد البته بسیار زیبا یخ می‌زنند.


ميمون با كلاس (عكس)


با نمک (عکس)


خوب اينم يه جور دندس! (عكس)


کوچک ترین هندوانه جهان که بر درخت می روید! (+عکس)

 


تولد جوجه چهار پا در سمنان (+عکس)

جام نیوز، دکتر رحیم خالقیان، دکترای دامپزشکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان، توضیح داد: تولد جوجه‌ای با این خصوصیت به علت اختلالات ژنتیکی است. همانطوری که این گونه اختلالات ژنتیکی در تولد انسان گاه اتفاق می‌افتد، در تولد دام و طیور نیز بی‌سابقه نیست.

وی خاطرنشان کرد: این اختلال ژنتیکی در جوجه متولد شده با چهار پا، بیماری محسوب نمی‌شود.

این جوجه در یکی از دامداری‌های شهر "درجزین" از توابع شهرستان مهدیشهر استان سمنان متولد شده است.


تا حالا شپشو زیر میکروسکوپ دیده بودین (عکس)


لبه آتشفشان از نمایی نزدیک (+عکس)

فارس: «دنیس بادکو» در سفر خود به آتشفشان «پلوسکی تولباچیک» تصاویری زیبا از فاصله خیلی نزدیک از لبه آتشفشان گرفته است.

این آتشفشان در شبه جزیره کامچاتکا در روسیه واقع شده است.

پلوسکی به معنای تخت و مسطح است؛ این آتشفشان کاسه‌ای شکل به قطر 3 کیلومتر و ارتفاع 3682 متر است.

تولباچیک به دلیل بزرگ‌ترین فورانی که در سال 1975-76 داشت مشهور شد.

این تصاویر مکانی زیبا و باورنکردنی را نشان می‌دهند.

 
برای دیدن ادامه عکس ها به ادامه مطلب بروید

ادامه مطلب لبه آتشفشان از نمایی نزدیک (+عکس)

روشي جالب برای جلوگيري از تقلب (عکس)


کوه عجیبی در یزد (عکس)


هندوانه خورها!(عکس)


شگفتی آمریکایی ها از هنر خلبان ایرانی (+عکس)

العالم - این خلبان که به تازگی گواهی آموزش پرواز خود را هم دریافت کرده در گفت و گو با رسانه‌ها اعلام کرد که در هنگام پرواز با دو سرنشین دیگر، موتور هواپیما دچار نقص عمل‌کرد شد و به خاطر از دست دادن قدرت پیشرانه اقدام به فرود اضطراری کرده است.

به علت شرایط فنی هوایپما آرمین تبریزی تصمیم می‌گیرد تا فرود خود را در یکی خیابان‌های شلوغ شهر آنکوریج در ایالت آلاسکا انجام دهد که اتفاقاً با برف پوشیده شده بود.

این خلبان جوان با عبور از چرا‌غ‌های سبز راهنمایی وقتی می‌بیند که ترافیک مسیر با عبور از یک چراغ قرمز به شکلی است که می‌تواند فرود را انجام دهد با خونسردی هواپیمای مدلCessna 172RG خود را به زمین می‌نشاند.

گفته می‌شود پرواز این خلبان برای کنترل وضعیت هواپیما بوده است.


اطلاعیه یک مغازه در مشهد (عکس)


وجود مار 2 متری در شکم یک زن!

پرداد - خانم پاتریشیا پس از خوردن ماهی خام و بزرگی در یکی از رستورانهای ژاپنی درد شدیدی از ناحیه شکم احساس    می کرد  این درد به قدری آزار دهنده بود که زن جوان تصمیم گرفت برای مداوا به بیمارستان برود.

برای دیدن عکس و غیره به ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب وجود مار 2 متری در شکم یک زن!

5 حشره تخیلی ولی واقعی

باشگاه خبرنگاران: مگس ها را حتما دیده اید و می دانید چهره ای بسیار عجیب دارند، چشمان مشبکی و چندین تایی آن ها به اندازه ای وحشتناک است که شاید به نظر شما این حشره اولین بار از کره ای دیگر در آسمان به زمین آمده است. اگر اینگونه فکر می کنید پس کمی صبر داشته باشید تا با فضایی ترین حشرات دنیا آشنا شوید:

** Moth Caterpillarکرم ها با بدن نرم و جالبی که دارند به طور کلی شبیه به فضایی ها هستند اما برخی از گونه کرم ها بسیار متفاوت و با چهره هایی عجیب هستند. کرم درخت بید از این دسته بسیار عجیب است و چهره ای غیر عادی دارد. این چهره یکی از راه های دفاعی او است چرا که برخی از شکارچیانش از او می ترسند.

بدنی سبز رنگ با صورتی که مانند دهان خون اشام های فیلم های ترسناک می ماند چهره این کرم را بسیار عوض کرده است. این کرم میداند همه از چهره او خواهند ترسید به همین علت تا جسمی با او برخورد می کند سریع صورتش را به آن طرف بر می گرداند.

** Devil’s Flowerیکی از بزرگترین حشراتی که تا به حال کشف شده است گل شیطانی نام دارد. این حشره نامش را از روی حالت شکاری که می گیرد بدست آورده است. این حشره که نزدیک به 13 سانتی متر طول دارد تا نزدیک شدن شکار بی حرکت باقی می ماند و رنگ بدنش شبیه به گل های مختلف می شود که حشرات کوچک را جذب می کند. بسیاری از کارشناسان چهره و حالت بدن او را بسیار نادر می دانند و نام بدنساز حشرات را نیز برای آن ها انتخاب کرده اند.

** Brazilian Treehopperیکی از عجیب ترین موجودات و حشراتی که تا به حال در دنیا پیدا شده است "گیره درختی برزیلی" است این حشره همانطور که از نامش مشخص است در جنگل های امازون دیده شده است ولی بسیار نادر است به طوری که مدل های خاصی تنها از آن برای نمایش گذاشته شده است و باقی آن ها به سختی در طبیعت پیدا می شوند. چهره این حشره به هیچ عنوان قابل توضیح دادن نیست چرا که بسیار پیچیده است و دانشمندان نیز در تشخیص اندام آن با هم اختلاف نظر دارند.

** Silkmoth Caterpillarیکی از متفاوت ترین حشرات دنیا کرم رنگین کمانی نام دارد که در امریکای جنوبی دیده می شود. توضیح دادن در مورد چهره این کرم کاری را از پیش نمی برد چرا که تنها مشاهده چهره آن گویای همه چیز است. پوستی بسیار شلوغ از غده های دفاعی متفاوت و رنگ بندی که مشخص نیست دقیقا چه رنگی دارد و البته چهره ای که بسیار سخت می توان چشم را از دست وپای آن تشخیص داد یکی از فضایی ترین حشرات دنیا را پدید اورده است.

** Pseudocreobotraیکی دیگر فضایی هایی که خود را در میان حیوانات جا زده است " Pseudocreobotra"نام دارد. این حشره ظاهری به مانند گل های رنگارنگ دارد اما در اصل یک موجود بسیار ریز در حد 40 میلی متر است که بیشتر در آفریقای جنوبی دیده شده است. دنیای این موجود بسیار بی رحم است چرا که وقتی پیر می شوند توسط هم نوعان خودشان خورده خواهند شد.


نادرترین نژاد نهنگ در ایران


وقتی محسن یگانه از خودش عکس یادگاری می گیرد!

سیمرغ - جمعی از خوانندگان مطرح پاپ به دیدار جانبازان رفته بودند که در بین آنها محسن یگانه نیز حضور داشت. محسن یگانه خودش نیز فرزند شهید است.
كارازاين حرفاگذشته...


آخی جوجو ها رو ...


عکس خنده دار


تزیین هندوانه بسیار زیبا برای شب یلدا


ستاره دنباله دار جدید درخشان تر از بقیه

دنباله دار قرن که در زمین بسیاری انتظار مشاهده آن را می کشند با نزدیک شدن به خورشید سرانجام شهرت خود را زنده کرد و درخشش خود را به شکل چشمگیری افزایش داد.کوچه ادامسی

کوچه آدامسی واقع در سن*لوییس ایالت واشینگتن آمریکا با دیوارهای پوشیده از آدامس، شهرت خاصی پیدا کرده *است و به مکانی توریستی تبدیل گشته. این کوچه در مرکز سن لویس قرار دارد، سن لویس دهکده ایست ساحلی که در جاده ی بین لوس آنجلس و سانفرانسیسکو قرار گرفته است. 

وقتی پا به داخل این کوچه می*گذارید، ناخوداگاه منظره دیوارهای پوشیده از آدامس شما را به سوی خود جلب می*کند. دیوارهای هر دو سوی کوچه از آدامس های بادکنکی جویده شده پوشیده شده است. دیوارهای این کوچه ۴٫۶ متر ارتفاع دارند و طول کوچه نیز ۲۱ متر هست.
 

بقیه عکس ها ادامه مطلب  

ادامه مطلب کوچه ادامسی

برزو ارجمند در لباس یک روحانی ! / عکس

برزو ارجمند در نقش روحانی جلوی دوربین مسعود ده‌نمکی قرار گرفت و به جمع بازیگران پروژه معراجی‌ها پیوستند.

برزو ارجمند در لباس یک روحانی ! / عکس


شوهر ذلیلی!!


عکس خنده دار!

عکس خنده دار!

عکس داغ روز!

عکس داغ روز!

ما با این بی تربیت مذاکره نمیکنیم

ما با این بی تربیت مذاکره نمیکنیم

پیدا شدن ادم فضایی در زمین+عکس

تصویر: http://up.downloadfast.ir/up/down-lod/Pictures/Alien/%D8%A2%D8%AF%D9%85%20%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C.jpg


دست دادن روحانی و اوباما در خیابان نیویرک

دست دادن روحانی و اوباما در خیابان نیویرک

ببین بی شوهری به چه روزی انداخته دخترارو

ببین بی شوهری به چه روزی انداخته دخترارو

وقتی ویروس میافته این طوری دهن فایل ها رو سرویس میکنه ها...

وقتی ویروس میافته این طوری دهن فایل ها رو سرویس میکنه ها...

انواع گدایی!

انواع گدایی!

بقیه ادامه مطلب


ادامه مطلب انواع گدایی!

مینی داف!!!

مینی داف!!!

نوزدان در اینده ای نه چندان دور

نوزدان در اینده ای نه چندان دور

این پسرا همیشه بچه هستن!

این پسرا همیشه بچه هستن!
صفحات: 41 2 3 4 صفحه بعد


ابر برچسب ها :
تصویر , مجله اینترنتی , مجله اینترنتی قدیمی ها , مجله اینترنتی مراحم , مجله اینترنتی برترینها , مجله اینترنتی سیمرغ , مجله اینترنتی زیگیل , مجله اینترنتی موفق باشی , مجله اینترنتی کهلیک , مجله اینترنتی دلگرم , مجله اینترنتی داعش ,